Verbonden partijen jaarrekening 2025

9. Commandiet Westeraam B.V. te Elst

In 2025 is de  nieuwe directeur benoemd (gemeentesecretaris) en is het besluit tot ontbinding van de Commandiet genomen en gepubliceerd, zodat eventuele schuldeisers op het besluit konden reageren. Van de rechtbank moet nog een zogenaamde akte van non-verzet worden verkregen, waaruit blijkt dat geen schuldeisers hebben gereageerd. Daarna kan het plan van verdeling worden uitgevoerd en is de liquidatie afgerond. 

Doelstelling/openbaar belang

Als commanditaire vennoot  deelnemen in de commanditaire vennootschap GEM Westeraam Elst C.V. Via de Commandiet neemt de gemeente voor 48 % deel in de inbreng van de commanditaire vennoten.

Bestuurlijk belang

Wethouder A.T.L. van den Dam vertegenwoordigt de gemeente als aandeelhouder
Stemrecht tijdens de Algemene Vergadering van Aandeelhouders
Directeur: Dirk van Eeten
De directeur van de Commandiet tekent  de jaarstukken van de GEM

De ingelegde aandelenkapitalen in  de GEM Westeraam Elst CV (€ 217.815) en de GEM Westeraam Beheer BV  (€ 10.892) zijn inmiddels aan de gemeente teruggestort .

Deelnemende partijen

Gemeente Overbetuwe

Risico’s

Laag 

Programma

Leefbare en bereikbare samenleving